Prestaties tot op heden

2017
– 1e ronde kwalificatie NRT ster 2 Matenhal in Apeldoorn HE
– 1e ronde hoofdtoernooi NRT ster 2 Matenhal in Apeldoorn HD
– 2e ronde kwalificatie NRT ster 2 Wijkom Open in Beverwijk HE

2016
– 1/4 finale plaats ster 4 TennisCollege Flevoland in Almere JD t/m 16
– 1e ronde ster 4 InTime in Zoetermeer JE t/m 16
– 2e ronde NOJK in Rotterdam JE t/m 16
– 1e ronde kwalificatie ITF Indoor Heuvelrug in Doorn JE t/m 18
– 1e ronde hoofdtoernooi ITF Flower Bulb Tournament in Hillegom JE t/m 18
– 2e ronde ster 4 First Services in Spijkenisse JE t/m 16
– 1/2 finale plaats ster 4 First Services in Spijkenisse JD t/m 16
– 2e ronde kwalificatie NRT ster 1 G.S.T.C. in Groningen HE
– 1/4 finale plaats G.S.T.C. in Groningen HE3
– 1e ronde hoofdtoernooi NRT ster 1 G.S.T.C. in Groningen HD
– 1/2 finale plaats OTV Spreng in Oosterbeek HE3
– 1e plaats OTV Spreng in Oosterbeek HD4
– 2e ronde DAAN open in Velp HE3
– 1e plaats DAAN OPEN in Velp HD3
– 1e ronde kwalificatie NRT ster 1 Heerhugowaardse in Heerhugowaard
– 2e plaats De Jong & Laan Open in Harderwijk HE3
– 1e ronde hoofdtoernooi NRT ster 1 in Harderwijk HE
– 2e ronde Rapiditas Open in Nijmegen HE3
– 1e ronde NRT ster 2 Rapiditas in Nijmegen HE
– 2e plaats Rapiditas Open in Nijmegen HD3
– 1e ronde NJK in Hilversum JE t/m 16
– 1/4 finale plaats NJK in Hilversum JE t/m 16
– 1e ronde NRT ster 2 TCS Klaverblad verzekeringen in Apeldoorn HE
– hoogste plaats jeugdranglijst nr 14

2015
– 1/2 finale VTC ster 3 in Best JD t/m 16
– 2e ronde Krokus Jeugdtoernooi ster 3 in Roosendaal JE t/m 16
– 1e ronde ITF InTime Head Junior Open 2015 in Zoetermeer JE t/m 18
– 2e ronde VTC ster 3 in Best JE t/m 16
– 2e ronde ster 3 in Barneveld JE t/m 16
– 1e plaats ster 3 in Barneveld JD t/m 16
– 1e plaats KNLTB district Gelderland in Velp JE t/m 16
– 1e plaats OTV SPRENG OPEN in Oosterbeek HD4
– 1/2 finale OTV SPRENG OPEN in Oosterbeek HE4
– 1e plaats DAAN OPEN in Velp HD4
– 2e plaats DAAN OPEN in Velp HE4
– 1e ronde kwalificatie NRT** SHOT in Zeist
– 1/4 finale SHOT Open actuele ranking in Zeist HE categorie C
– 1e plaats SHOT Open actuele ranking in Zeist HD categorie C
– 1e ronde kwalificatie NRT* Sport-Inn Strokel in Harderwijk
– 1/4 finale Sport-Inn Strokel in Harderwijk HE4
– 2e plaats Open Rapiditas in Nijmegen HE4
– 2e plaats Open Rapiditas in Nijmegen HD4
– 1/2 finale kwalificatie NRT** REO Rabobank Open in Roden
– 2e plaats REO Rabobank Open in Roden HE4
– 2e plaats KNLTB Rayon Midden in Hilversum JE t/m 16
– 1e plaats KNLTB Gelderse Masters in Arnhem HE4
– 1e ronde kwalificatie ITF 4 Autumn Almere 2015 JE t/m 18
– 3e ronde winterjeugdcircuit (B)
– 1e ronde winterjeugdcircuit (A)
– 1/4 finale plaats ster 4 Dutch Tennis Academy in Zoetermeer JD t/m 16
– 1e ronde Dutch Tennis Academy in Zoetermeer JE t/m 16
– 1e ronde kwalificatie NRT ster 2 Tennisschool Henk van Hulst in Valkenswaard
– 3e ronde Tennisschool Henk van Hulst in Valkenswaard HE3

2014
– 2e plaats VTC ster 3 in Best JD t/m 14
– 1e plaats Krokus Jeugdtoernooi ster 3 in Roosendaal JE t/m 14
– Deelnemer ITF InTime Head Junior Open 2014 in Zoetermeer JE,JD t/m 14
– Deelnemer NOJK in Rotterdam JE t/m 14
– 1/4 finale DASH 35 ster 4 in Dordrecht JD t/m 14
– 1/2 finale DASH 35 ster 4 in Dordrecht troostronde JE t/m 14
– 1e plaats KNLTB district Gelderland in Velp JE t/m 14
– 2e ronde DAAN OPEN in Velp HE4
– 1/4 finale DAAN OPEN in Velp HD4
– 1e plaats DAAN OPEN in Velp HE5
– 1e ronde Amstelpark Tennis Academy Trophy 2014 in Amsterdam JE t/m 14
– 2e ronde Amstelpark Tennis Academy Trophy 2014 in Amsterdam JD t/m 14
– 1e ronde Storks Cup 2014 in Meppel JE t/m 14
– 1/4 finale Storks Cup 2014 in Meppel JD t/m 14
– 3e ronde kwalificatie Windmill Cup 2014 in Velp JE t/m 14
– 1e plaats tennisteam het Noorden ster 3 in Leeuwarden JE t/m 14
– 1e plaats tennisteam het Noorden ster 3 in Leeuwarden JD t/m 14
– 1/2 finale DTA ster 4 in Alphen aan den Rijn JD t/m 14
– 1/2 finale DTA ster 4 in Alphen aan den Rijn troostronde JE t/m 14
– 2e ronde NJK in Dordrecht JE t/m 14
– 1/4 finale NJK in Dordrecht JD t/m 14
– 2e plaats RAAD Duno Open in Doorwerth HD5
– 1/2 finale RAAD Duno Open in Doorwerth HE4
– 2e plaats Tennissupplies Slow Open in Nijmegen HD5
– 1/2 finale Tennissupplies Slow Open in Nijmegen HE5
– 1/4 finale VWGNijhof Mantel Open Elden 2014 HE4
– 1/4 finale VWGNijhof Mantel Open Elden 2014 HE3
– 1/2 finale KNLTB Gelderse Masters in Arnhem HE5
– 1e plaats KNLTB Rayon Midden in Hilversum JE t/m 14
– Deelnemer Winterjeugdcircuit
– Deelnemer Trendel JRT Dutch Tennis Academy ster 4 in Alphen a/d Rijn JD t/m 16
– 1/4 finale Jan Lanting Kersttoernooi ster 3 in Groningen JE t/m 16
– hoogste plaats jeugdranglijst nr 16

2013
– Deelnemer Tennis College Flevoland ster 3 in Almere JD t/m 14
– Deelnemer Krokus Jeugdtoernooi ster 3 in Roosendaal JE t/m 14
– 2e plaats Schaapskooi ster 2 in Bemmel JE t/m 14
– 2e plaats eredivisie stedentennis
– 2e ronde ster 3 in Barneveld JE t/m 14
– 2e plaats ster 3 in Barneveld JD t/m 14
– 1/4 finale Gelderskampioenschap in Velp JE t/m 14
– 3e plaats ster 3 in Enschede JD t/m 14
– 1/4 finale tennisteam het Noorden ster 3 in Leeuwarden JE t/m 14
– 2e plaats tennisteam het Noorden ster 3 in Leeuwarden JD t/m 14
– 1/4 finale ALTA ster 3 in Amersfoort JD t/m 14
– 1e plaats troostfinale ALTA ster 3 in Amersfoort JE t/m 14
– Deelnemer NJK in Dordrecht JE t/m 14
– 1e plaats Bulters Bemmel Open in Bemmel HE6
– 1e plaats RAAD Duno Open in Doorwerth HE6
– 1e plaats RAAD Duno Open in Doorwerth HE5
– 1/2 finale Mantel Elden Open in Elden HE5
– 2e plaats Mantel Elden Open in Elden HD5
– 1e plaats WJ Finance Bemmel Open Jeugdtoernooi in Bemmel JE t/m 17 (5)
– Deelnemer Winterjeugdcircuit
– 1/2 finale tennisteam het Noorden ster 3 in Leeuwarden JD t/m 14
– 2e ronde Jan Lanting Kersttoernooi ster 3 in Groningen JE t/m 14
– hoogste plaats jeugdranglijst nr 28

2012
– Deelnemer aan NOJK in Zoetermeer JE t/m 12
– Deelnemer Tennis College Flevoland ster 3 in Almere JD t/m 12
– Deelnemer Intime ster 4 toernooi in Zoetermeer JE t/m 12
– Deelnemer Dash 35 ster 4 in Dordrecht JE t/m 12
– Deelnemer Dash 35 ster 4 in Dordrecht JD t/m 12
– 2e plaats Gelderskampioenschap in Velp JE t/m 12
– Deelnemer ster 4 in Rosmalen JD t/m 12
– 1e plaats tennisteam het Noorden ster 3 in Leeuwarden JE t/m 12
– 1e plaats tennisteam het Noorden ster 3 in Leeuwarden JD t/m 12
– 2e plaats TV De Hogt ster 3 in Veldhoven JE t/m 12
– 3e plaats TV De Hogt ster 3 in Veldhoven JD t/m 12
– 1/8 finale NJK in Hillegom JE t/m 12
– 1e plaats WJ Finance Bemmel Open Jeugdtoernooi in Bemmel JD t/m 17 (6)
– 1e plaats WJ Finance Bemmel Open Jeugdtoernooi in Bemmel JE t/m 14
– Deelnemer Geldrop banen ster 3 in Geldrop JD t/m 14
– Deelnemer Jan Lanting Kersttoernooi ster 3 in Groningen JE t/m 14
– hoogste plaats jeugdranglijst nr 14.

2011
– kwart finale Gelderskampioenschappen in Doorwerth t/m 12
– 1e plaats openjeugdtoernooi K4 TV Graaf Herman in Cuijck JE t/m 12
– 1e plaats ster 3 J.L Toernooi in Groningen JE t/m 12
– 4e plaats K4 TOZ in Oss JE t/m 12
– 2e plaats clubkampioenschappen JE t/m 12
– 1e plaats clubkampioenschappen JD t/m 14
– 1e plaats rayonkampioenschappen Nijmegen JE t/m 12
– 3e plaats ster 3 Geldropbanen in Geldrop JD t/m 12
– 2e plaats openjeugdtoernooi TC Bemmel JE t/m 14
– 4e plaats K4 Sassenpoortje in Zwolle JE t/m 12

2010
– 2e plaats Gelderskampioenschap in Velp JE t/m 10
– 2e plaats open jeugdtoernooi OTV in Oosterbeek JD t/m 12
– 3e plaats openjeugdtoernooi WBJIK K4 JE t/m 12
– 1e plaats open jeugdtoernooi TV Huissen in Huissen JE t/m 10
– 2e plaats openjeugdtoernooi TV Huissen in Huissen JD t/m 12
– 2e plaats district Gelderland in Nijmegen  JE t/m 10
– 2e plaats clubkampioenschappen mix t/m 12
– 1e plaats clubkampioenschappen JE t/m 10
– 1e plaats openjeugdtoernooi Tc de Linden in Nijmegen JD t/m 10 K5

2009
– 1e plaats KNLTB district Gelderland in Velp  JE t/m 10
– 1e plaats openjeugdtoernooi HJO JE t/m 10
– 1e plaats Gelderkampioenschap jongens t/m 10 competitie
– 1e plaats Rots minimasters in Tiel
– 2e plaats open jeugdtoernooi OTV in Oosterbeek JE t/m 10
– 3e plaats rayonkampioenschappen Nijmegen t/m 10 RJK
– 1e plaat open jeugdtoernooi s TV Huissen in Huissen JD t/m 10
– 3e plaats open jeugdtoernooi K5 Heuvelrug in Doorn JE t/m 10
– 2e plaats clubkampioenschappen JD t/m 10
– 1e plaats clubkampioenschappen JE t/m 10
– 1e plaats openjeugdtoernooi TC Bemmel JD t/m 12
– 1e plaats openjeugdtoernooi TV Duno in Doorwerth JD t/m 10
– 2e plaats openjeugdtoernooi De Oorsprong in Beek JE t/m 10
– 2e plaats openjeugdtoernooi TC Bemmel JE t/m 10

2008
– 1e plaats Rots minimasters in Tiel JE /m 8
– 2e plaats KNLTB district Gelderland Jongens t/m 10 competitie
– 1e plaats clubkampioenschappen JD t/m 10
– 2e plaats district Gelderland JE t/m 10
– 1e plaats district Gelderland JE t/m 8

2007
– 2e plaats district Gelderland JE t/m 8
– 1e plaats clubkampioenschappen JD t/m 10
– 1e plaats Rots minimasters in Tiel JE t/m 6
– 2e plaats openjeugdtoernooi Lewabo in Beneden Leeuwen JD t/m 10

2006:
– 1e plaats ROTS minimasters in Tiel JE t/m 6